2010 Yılından itibaren güzel ülkemizin nadide beldelerinden biri olan muğla Dalyan’da apart konsept ile başladığımız turizm hayatına hedeflerimiz doğrultusunda hiç durmadan ve güzel ülkemizin daha iyi tanıtılması maksadıyla yüksek performans göstererek hizmet etmeye devam ediyoruz.

tarihimize olan saygımız ve tarihi eserlere vermiş olduğumuz değer doğrultusunda İzmir’in tarihi semtlerinden biri olan Varyantta eski rum evini restore ederek siz değerli misafirlerimize ve güzel izmir’imize kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz.

1980 yılından itibaren ülkenin çeşitli illerinde Turizm ve otelcilik konusunda kendini yetiştirmiş büyüklerimiz sayesinde kaliteli ve doğru hizmet anlayışımızı sürdürmekteyiz.

2020 Yılından itibaren Hizmet vermekte olduğumuz Variante Hotel & Cafe sayesinde bir çok misafirimize unutamayacağı anılar bırakmakta vesile olduk

hiç durmadan tam hizmet politikamız ile birlikte sürdürdüğümüz hizmetimizi tarihi dokusuyla birlikte Varyantta bulunan Variante Hotel & Cafe’de gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

tarihi seven ve aslına birebir yapılmış olan binamızda Panoramik manzara eşliğinde güzel İzmir’i Seyretmeye varım diyorsanız sizleri bekliyoruz.